ZA SYRIĘ W PAŃSTWOMIASTO

sobota
14.09.2013 17:00

Jesteśmy partnerem ogólnopolskiej akcji „ZA SYRIĘ”, która odbędzie się w sobotę, 14 września. Tego dnia przekażemy 15% od dziennego utargu na rzecz SOS Syria – akcji realizowanej przez PAH.

Żeby zachęcić Was do przyjścia do PM i wsparcia inicjatywy nie tylko przez cały dzień będziemy serwować dania kuchni syryjskiej (♨), ale także organizujemy rozmowę ekspertów, która pomoże nam zrozumieć co obecnie dzieje się w Syrii.

Kim są uczestnicy konfliktu i o co walczą? Jakie konsekwencje rodzi ten spór na arenie międzynarodowej? Jakie działania z zakresu pomocy humanitarnej są podejmowane w tym regionie?

Moderatorem dyskusji będzie Jarosław Kociszewski – dziennikarz Polskiego Radia, wieloletni korespondent PR w Izreal, ekspert ds. Bliskiego Wschodu.

W rozmowie udział wezmą:

◎ Patryk Gorgol – bloger i publicysta zajmujący się polityką międzynarodową oraz prawem międzynarodowym. Pisuje dla „Notabene” i na portalu „Polityka Globalna”. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

◎ Piotr Maciążek – dziennikarz branżowego serwisu Defence24.pl, ekspert ds. bezpieczeństwa energetycznego i polskiej polityki wschodniej, koordynator programu energetycznego Fundacji Energia dla Europy Pawła Kowala.

◎ kolejni rozmówcy wkrótce!

Przewidujemy czas na dyskusję z udziałem publiczności.

Zapraszamy!

ZA SYRIĘ W PAŃSTWOMIASTO

Lokal przy ul. Andersa 29 oraz ul. Jazdów 3/12
jest wykorzystywany na cele kulturalne
przez Projekt: Polska dzięki pomocy Miasta Stołecznego Warszawy – Dzielnicy Śródmieście.

Warszawa Śródmieście

Materiały ze strony są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa 4.0
(o ile nie jest to stwierdzone inaczej). Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Projekt: Polska.
Creative Commons License

Projekt: Polska
☀ szota.biz