Wykładzina vol. 8 – spotkanie profesjonalistów komunikacji

poniedziałek
28.09.2015 18:30

Choć zapewne zdarzą się jeszcze bardzo ciepłe dni, oficjalnie potwierdzamy że sezon letnio-wakacyjny już za nami. Wracamy pod dach, w gościnne progi państwomiasto. W kasztanowej aurze, jak zawsze w ostatni poniedziałek miesiąca (tym razem wypada on 28 września) o 18:30, spotkamy się by porozmawiać o komunikacji, ujętej zawsze z różnych, często zaskakujących punktów widzenia.

Kto wystąpi? Rozpocznie Justyna Franczuk z Fundacja Mam Marzenie, następnie Adam Polak z Poczta Polska, a zakończy Ewa Lalik ze Spider’s Web. Jednym słowem – będzie się działo.

Uczestników ósmego, nieformalnego spotkania profesjonalistów komunikacji poczęstuje piwem Warszawski Browar Bazyliszek, za co już teraz bardzo dziękujemy :)

Zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy:https://www.facebook.com/groups/wykladzina/

Poniżej kilka słów o każdym z prelegentów.

JUSTYNA FRANCZUK – zawodowo zajmuje się językiem polskim i zbieraniem do kupy efektów pracy kilkudziesięciu osób, aby powstał gotowy produkt: „Magazyn VIP” i magazyn „Kraina Bugu” (w obu jest sekretarzem redakcji). Z zamiłowania od 6 lat jest wolontariuszem: początkowo pomagała w nauce dzieciakom z rodzinnych domów dziecka, obecnie od 3,5 roku spełnia największe pragnienia podopiecznych Fundacji Mam Marzenie – dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Równolegle wspiera także Fundację Usłyszeć Afrykę. Polonistka ze smykałką do ogarniania rzeczy wszelakich, która czasem lubi tak po prostu nic nie robić, i nie ma z tego powodu wyrzutów sumienia.

ADAM POLAK – fotograf, podróżnik, specjalista od komunikacji, pasjonat mediów społecznościowych oraz autor bloga. Przez 7 lat związany z Legią Warszawa – redaktor naczelny i wydawca legia.com. Obecnie związany z Pocztą Polską, odpowiadał za działania w komunikacji wewnętrznej, od września odpowiedzialny za obecność poczty w mediach społecznościowych. Prywatnie fanatyk podróży i sportów ekstremalnych.

EWA LALIK – (ur. 1989), blogerka zajmująca się nowymi technologiami i środkami masowego przekazu. Związana z portalem Spider’s Web. Uchodzi za osobę kontrowersyjną. Lubi psy i jezioro. Pali papierosy.

Serdecznie zapraszamy – komunikacja rozwija!

Wstęp jak zwykle wolny! :)

Wykładzina vol. 8 – spotkanie profesjonalistów komunikacji

Lokal przy ul. Andersa 29 oraz ul. Jazdów 3/12
jest wykorzystywany na cele kulturalne
przez Projekt: Polska dzięki pomocy Miasta Stołecznego Warszawy – Dzielnicy Śródmieście.

Warszawa Śródmieście

Materiały ze strony są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa 4.0
(o ile nie jest to stwierdzone inaczej). Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Projekt: Polska.
Creative Commons License

Projekt: Polska
☀ szota.biz