Wykładzina – spotkanie profesjonalistów komunikacji

poniedziałek
25.05.2015 18:30

Cześć,

Sezon truskawkowy uważamy za otwarty.

Rozwijamy się jak zawsze w ostatni poniedziałek miesiąca (tym razem wypada to 25 maja) o 18:30 w gościnnym lokalu państwomiasto (pomiędzy Metrem Ratusz Arsenał a Dworcem Gdańskim).

Na czwartym, nieformalnym spotkaniu profesjonalistów komunikacji o miłą atmosferę zadba kraftowy browar Ninkasi, którego piwami będziemy się raczyć i delektować (zajadając truskawki).

Kto wystąpi?

Na otwarcie mamy dla Was prezentację Gosi Szuleki z Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka pod tytułem: ”Prawda czasu, prawda ekranu – prawa człowieka w debacie publicznej”.

Następnie Rafał Janik z 140 Media – oficjalnego partnera Twittera w Polsce opowie o komunikacji z wykorzystaniem tego właśnie medium: „Wykorzystaj właściwy moment, czyli komunikacja na Twitterze”.

I na zakończenie Bartek Głodowski szef Beer Fingers, producenta niepowtarzalnych Podwójnych Paluszków opowie nam, dlaczego „Podwójne przynoszą szczęście!”

Kilka słów o prelegentach:

MAŁGORZATA SZULEKA
Od pięciu lat związana z Helsińską Fundacją Praw Człowieka, w której odpowiada za komunikację. Na co dzień przekłada język prawniczy na bardziej zrozumiały. Skończyła prawo, ale z wszystkich przepisów najbardziej lubi przepisy kulinarne.

RAFAŁ JANIK
Właściciel i Prezes 140 Media, oficjalnego i wyłącznego partnera Twittera w Polsce, członek Rady Fundacji w Gdańskiej Fundacji Przedsiębiorczości, właściciel wydawnictwa Thinkmedia.
Rafał jest specjalistą ds. rozwoju biznesu z wieloletnim doświadczeniem na polskim rynku internetowym. Kierował projektami dla małych i dużych firm, takich jak stat24, e-commerce Era (T-Mobile) czy Nokaut.pl. Stworzył kilka udanych startupów. Jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego i Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania PAN.

BARTOSZ GŁODOWSKI
Pomysłodawca i prezes firmy Beer Fingers. Z wykształcenia politolog, ale ukończył również Podyplomowe Studia Zarządzania Sprzedażą. Od 2006 roku zajmuje się dystrybucją, sprzedażą i promocją jedynych Podwójnych Paluszków. Bartosz jest wielokrotnie nagradzanym przedsiębiorcą – zdobył m.in.: tytył „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości Akademickiej” i pierwsze miejsce w konkursie „Start up your life”. W ramach programu „Youth Business Poland” prezentował produkt przed Księciem Karolem na GPW w Warszawie, a na początku 2011 roku wygrał prestiżowy program telewizyjny „Dragons’ Den – jak zostać milionerem”. W jego przedsięwzięcie biznesowe zdecydował się zainwestować prezes spółki Bakalland.

Serdecznie zapraszamy – komunikacja rozwija!

Wykładzina – spotkanie profesjonalistów komunikacji

Lokal przy ul. Andersa 29 oraz ul. Jazdów 3/12
jest wykorzystywany na cele kulturalne
przez Projekt: Polska dzięki pomocy Miasta Stołecznego Warszawy – Dzielnicy Śródmieście.

Warszawa Śródmieście

Materiały ze strony są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa 4.0
(o ile nie jest to stwierdzone inaczej). Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Projekt: Polska.
Creative Commons License

Projekt: Polska
☀ szota.biz