Wszyscy gramy do jednej bramki

sobota
13.04.2013 13:30 - 18:00

Czy wiesz, że 11 listopada w Warszawie rozpocznie się 19. szczyt klimatyczny ONZ? Przez dwa tygodnie na Stadionie Narodowym ważyć będą się losy porozumienia, które po 2015 roku określi to jak – jako społeczność międzynarodowa – będziemy radzić sobie ze zmianami klimatu.

Kiedy negocjatorzy debatują o klimacie, organizacje pozarządowe obserwują ten proces i angażują uwagę opinii publicznej. Tak będzie i w tym roku – liczne organizacje – zarówno zagraniczne młodzieżowe jak i polskie – będą kibicować negocjatorom i nagłaśniać głosy społeczeństwa, by ci którzy podejmują decyzję, byli świadomi zdania tych, których reprezentują.

• Jesteś członkiem/członkinią organizacji pozarządowej? Dowiesz się, co inne organizacje planują przed i w trakcie szczytu. Będziemy pracowali nad spójnym przesłaniem, które zakomunikujemy rządom, mediom, społecznościom i negocjatorom.
• Jesteś wolnym elektronem? Poznasz inne osoby, które po prostu, niezależnie, chcą stworzyć grupę działającą na rzecz dobrego klimatu do negocjacji w Polsce.

Młodzieżowa Sieć Klimatyczna powstała po to, by sieciować osoby działające na rzecz klimatu i włączyć głos młodzieży do obecnej debaty.

Zapraszamy!

 

Wydarzenie na facebooku – tutaj.

Chcesz wziąć udział w spotkaniu? Wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Masz pytania – pisz na adres siec.klimatyczna@gmail.com.

Lokal przy ul. Andersa 29 oraz ul. Jazdów 3/12
jest wykorzystywany na cele kulturalne
przez Projekt: Polska dzięki pomocy Miasta Stołecznego Warszawy – Dzielnicy Śródmieście.

Warszawa Śródmieście

Materiały ze strony są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa 4.0
(o ile nie jest to stwierdzone inaczej). Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Projekt: Polska.
Creative Commons License

Projekt: Polska
☀ szota.biz