WRUG styczniowy o pisaniu prostetego slackbota, CSSie dla backendowców i Angularze 2

środa
20.01.2016 18:30

Już w następną środę, 20 stycznia, zapraszamy na pierwsze w tym roku spotkanie WRUG, tradycyjnie w Państwomieście, tradycyjnie o 18:30.

Tym razem Tomasz Stachewicz z Rebased opowie nam o pisaniu prostego slackbota w Sinatrze, Adam Niedzielski pokaże nam jak najlepiej backendowiec może radzić sobie z CSS, a Piotr Misiurek podzieli się swoją wiedzą nt. Angulara 2.

Chętnych do wystąpienia zapraszamy do zgłaszania się na forum.

Poza wystąpieniami będzie też socjalizowanie przy barze na miejscu, z napojami (o dowolnym składzie) lub przekąskami zasponsorowanymi przez Rebased i Daftcode.
W trakcie spotkania planujemy mieć streaming sponsorowany przez firmę Whitestream.

Rebased to kilkunastu świetnych programistów i jeden specjalista od biznesu. Pracują dla klientów z USA, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Szwecji, Holandii i nie tylko. Dostarczają.

Daftcode to polska firma tworząca produkty internetowe, mobilne oraz z zakresu sztucznej inteligencji. Firma działa w modelu biznesowym typu venture building, który polega na budowaniu oraz rozwijaniu kilku przedsięwzięć (startupów) równolegle. Daftcode samodzielnie realizuje wszystkie etapy powstawania i wdrażania swoich projektów – od koncepcji przez development, aż po wprowadzenie danego produktu na rynek.

Kiedy? Środa, 20 stycznia 2016, o 18:30.
Gdzie? W Państwomieście na Andersa 29 (jeden przystanek tramwajem lub 10 minut spacerem z metra Dworzec Gdański lub metra Ratusz).

WRUG styczniowy o pisaniu prostetego slackbota, CSSie dla backendowców i Angularze 2

Lokal przy ul. Andersa 29 oraz ul. Jazdów 3/12
jest wykorzystywany na cele kulturalne
przez Projekt: Polska dzięki pomocy Miasta Stołecznego Warszawy – Dzielnicy Śródmieście.

Warszawa Śródmieście

Materiały ze strony są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa 4.0
(o ile nie jest to stwierdzone inaczej). Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Projekt: Polska.
Creative Commons License

Projekt: Polska
☀ szota.biz