WRUG lutowy o refaktorowaniu skomplikowanej logiki biznesowej

środa
17.02.2016 18:30

Już w środę, 17 lutego, zapraszamy na drugie w tym roku spotkanie WRUG, tradycyjnie w Państwomieście, tradycyjnie o 18:30.

Marcin Wyszyński opowie o refaktorowaniu skomplikowanej logiki biznesowej przy użyciu wzorca projektowego opartego na eigenclassach.

Chętnych do wystąpienia zapraszamy do zgłaszania się na forum: http://forum.rubyonrails.pl/t/wrug-lutowy-17-02-2016-sroda/11345/1

Poza wystąpieniami będzie też socjalizowanie przy barze na miejscu, z napojami (o dowolnym składzie) lub przekąskami sponsorowanymi przezEL Passion i Rebased.

Rebased to kilkunastu świetnych programistów i jeden specjalista od biznesu. Pracują dla klientów z USA, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Szwecji, Holandii i nie tylko. Dostarczają.

Firma EL Passion buduje aplikacje internetowe w oparciu o Ruby on Rails oraz mobilne dla systemów iOS i Android. Zlokalizowana w Warszawie, pracuje dla klientów z Europy Zachodniej oraz USA. Tworzy startupy technologiczne od podstaw, wykorzystując metodologie Agile oraz Lean.

Kiedy? Środa, 17 lutego 2016, o 18:30.
Gdzie? W Państwomieście na Andersa 29 (jeden przystanek tramwajem lub 10 minut spacerem z metra Dworzec Gdański lub metra Ratusz).

WRUG lutowy o refaktorowaniu skomplikowanej logiki biznesowej

Lokal przy ul. Andersa 29 oraz ul. Jazdów 3/12
jest wykorzystywany na cele kulturalne
przez Projekt: Polska dzięki pomocy Miasta Stołecznego Warszawy – Dzielnicy Śródmieście.

Warszawa Śródmieście

Materiały ze strony są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa 4.0
(o ile nie jest to stwierdzone inaczej). Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Projekt: Polska.
Creative Commons License

Projekt: Polska
☀ szota.biz