WRUG czerwcowy o bitach w Rubym

środa
22.06.2016 18:30

W tym miesiącu Piotr Szotkowski (chastell) opowie o eleganckim sposobie implementacji macierzy logicznej i wydajnym liczeniu wagi Hamminga (oraz czym w ogóle są te koszmarnie nieżyciowe określenia). Zachęcamy również wszystkich do przygotowywania lightning talków, na które będziemy mieli czas pod koniec spotkania.

Chętnych do wystąpień zapraszamy do zgłaszania się na forum.

Poza wystąpieniami będzie też socjalizowanie przy barze na miejscu, z napojami (o dowolnym składzie) lub przekąskami sponsorowanymi przezDaftcode i EL Passion.

Firma EL Passion buduje aplikacje internetowe w oparciu o Ruby on Rails oraz mobilne dla systemów iOS i Android. Zlokalizowana w Warszawie, pracuje dla klientów z Europy Zachodniej oraz USA. Tworzy startupy technologiczne od podstaw, wykorzystując metodologie Agile oraz Lean.

DaftCode to polska firma tworząca produkty internetowe, mobilne oraz z zakresu sztucznej inteligencji. Firma działa w modelu biznesowym typu venture building, który polega na budowaniu oraz rozwijaniu kilku przedsięwzięć (startupów) równolegle. DaftCode samodzielnie realizuje wszystkie etapy powstawania i wdrażania swoich projektów – od koncepcji przez development, aż po wprowadzenie danego produktu na rynek.

W trakcie spotkania planujemy mieć streaming sponsorowany przez firmęWhitestream.

http://wrug.eu/2016/06/20/spotkanie-czerwcowe/

WRUG czerwcowy o bitach w Rubym

Lokal przy ul. Andersa 29 oraz ul. Jazdów 3/12
jest wykorzystywany na cele kulturalne
przez Projekt: Polska dzięki pomocy Miasta Stołecznego Warszawy – Dzielnicy Śródmieście.

Warszawa Śródmieście

Materiały ze strony są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa 4.0
(o ile nie jest to stwierdzone inaczej). Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Projekt: Polska.
Creative Commons License

Projekt: Polska
☀ szota.biz