WRUG

środa
8.04.2015 18:30

Już w najbliższą środę, 8 kwietnia zapraszamy na czwarte w tym roku spotkanie WRUG, tradycyjnie w Państwomieście, tradycyjnie o 18:30.

Tym razem Michał „fazibear” Kalbarczyk opowie czym jest mruby i pokaże jak go używać, a Maciej Kucharz przedstawi (z przykładami) specyfikację machines i zaproponuje dyskusję na temat jej implementacją w Rubym.

Poza wystąpieniami będzie też socjalizowanie przy barze na miejscu, z napojami (o dowolnym składzie) lub przekąskami zasponsorowanymi przez EL Passion i Arena.pl.

arena.pl to innowacyjna platforma handlowa stworzona w Ruby on Rails a jednocześnie największe wdrożenie Spree Commerce na świecie. Miliony produktów, dziesiątki klientów API, ogromna infrastruktura sieciowa, kilkadziesiąt tys. linii kodu oraz zespół sympatycznych ludzi pochłaniających kawę. :)

Firma EL Passion buduje aplikacje internetowe w oparciu o Ruby on Rails oraz mobilne dla systemów iOS i Android. Zlokalizowana w Warszawie, pracuje dla klientów z Europy Zachodniej oraz USA. Tworzy startupy technologiczne od podstaw, wykorzystując metodologie Agile oraz Lean.

http://wrug.eu/2015/04/02/spotkanie-kwietniowe/

WRUG

Lokal przy ul. Andersa 29 oraz ul. Jazdów 3/12
jest wykorzystywany na cele kulturalne
przez Projekt: Polska dzięki pomocy Miasta Stołecznego Warszawy – Dzielnicy Śródmieście.

Warszawa Śródmieście

Materiały ze strony są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa 4.0
(o ile nie jest to stwierdzone inaczej). Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Projekt: Polska.
Creative Commons License

Projekt: Polska
☀ szota.biz