WRUG

środa
11.03.2015 18:30

Już w najbliższą środę, 11 marca zapraszamy na trzecie w tym roku spotkanie WRUG, tradycyjnie w siedzibie Centrum Cyfrowego, tradycyjnie o 18:30.

Tym razem Piotr Zientara opowie o nauce Ruby’ego i Rails dla początkujących, a dla równowagi Michał Gutowski opowie o Ruby’owym garbage collectorze (z uwzględnieniem nowinek z Ruby 2.2).

Poza wystąpieniami będzie też socjalizowanie przy barze na miejscu, z napojami (o dowolnym składzie) lub przekąskami zasponsorowanymi przez Arena.pl i EL Passion.

Firma EL Passion buduje aplikacje internetowe w oparciu o Ruby on Rails oraz mobilne dla systemów iOS i Android. Zlokalizowana w Warszawie, pracuje dla klientów z Europy Zachodniej oraz USA. Tworzy startupy technologiczne od podstaw, wykorzystując metodologie Agile oraz Lean.

Arena.pl to innowacyjna platforma handlowa stworzona w Ruby on Rails a jednocześnie największe wdrożenie Spree Commerce na świecie. Miliony produktów, dziesiątki klientów API, ogromna infrastruktura sieciowa, kilkadziesiąt tys. linii kodu oraz zespół sympatycznych ludzi pochłaniających kawę. :)

Kiedy? W środę, 11 marca 2015, o 18:30.

Gdzie? W Państwomieście na Andersa 29 (jeden przystanek tramwajem lub 10 minut spacerem z metra Dworzec Gdański lub metra Ratusz).

Chętnych zapraszamy też do dopisania się przez Meetup lub Facebooka.

 

WRUG

Lokal przy ul. Andersa 29 oraz ul. Jazdów 3/12
jest wykorzystywany na cele kulturalne
przez Projekt: Polska dzięki pomocy Miasta Stołecznego Warszawy – Dzielnicy Śródmieście.

Warszawa Śródmieście

Materiały ze strony są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa 4.0
(o ile nie jest to stwierdzone inaczej). Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Projekt: Polska.
Creative Commons License

Projekt: Polska
☀ szota.biz