WRUG

środa
18.05.2016 18:30

W tym miesiącu Bartłomiej Kozal opowie o historii Shelly Cloud, jak to jest zamykać dochodową firmę z sześcioletnią historią i czego nauczył się jako CEO. Zachęcamy również wszystkich do przygotowywania lightning talków, na które będziemy mieli czas pod koniec spotkania.

Chętnych do wystąpień zapraszamy do zgłaszania się na forum: https://forum.rubyonrails.pl/t/wrug-majowy-18-05-2016-sroda/11861

Poza wystąpieniami będzie też socjalizowanie przy barze na miejscu, z napojami (o dowolnym składzie) lub przekąskami sponsorowanymi przezEL Passion i Rebased.

Rebased to kilkunastu świetnych programistów i jeden specjalista od biznesu. Pracują dla klientów z USA, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Szwecji, Holandii i nie tylko. Dostarczają.

Firma EL Passion buduje aplikacje internetowe w oparciu o Ruby on Rails oraz mobilne dla systemów iOS i Android. Zlokalizowana w Warszawie, pracuje dla klientów z Europy Zachodniej oraz USA. Tworzy startupy technologiczne od podstaw, wykorzystując metodologie Agile oraz Lean.

W trakcie spotkania planujemy mieć streaming sponsorowany przez firmęWhitestream.

WRUG

Lokal przy ul. Andersa 29 oraz ul. Jazdów 3/12
jest wykorzystywany na cele kulturalne
przez Projekt: Polska dzięki pomocy Miasta Stołecznego Warszawy – Dzielnicy Śródmieście.

Warszawa Śródmieście

Materiały ze strony są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa 4.0
(o ile nie jest to stwierdzone inaczej). Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Projekt: Polska.
Creative Commons License

Projekt: Polska
☀ szota.biz