WPAUG#5

środa
7.12.2016 14:00

22 listopada 2016 odbył się finał HCP Startup Challenge. Tegoroczne wydarzenie zdominowały rozwiązania wspierające internet of things.
Na finał zaproszonych zostało 10 firm z Europy środkowo-wschodniej. Wśród nich znalazły się 4 firmy z Polski, z czego aż 2 z nich wytypowano jako zwycięzców. Specjalnie dla Was zaprosiliśmy finalistów HCP Startup Challenge na najbliższy Warsaw Predicitve Analytic User Group (WPAUG).
Na spotkaniu prelekcję poprowadzi również ekspert z SAP Polska, który wprowadzi nas w koncepcję SAP HANA oraz Hana Cloud Platform.
Zaplanowaliśmy dla Was 5 prezentacji, po 20 min każda. Dodatkowo prelegenci będą do Waszej dyspozycji przez 10 min. po każdej z prezentacji. Będzie to czas na dyskusję oraz odpowiedzi na pytania.
Więcej informacji na stronie WPAUG.
UWAGA! Warunkiem uczestnictwa w meetupie, jest wysłanie swojego zgłoszenia na adres mailowy: szkolenia@bssg.pl
Udział w wydarzeniu jest BEZPŁATNY.
Do zobaczenia !
* SAP HCP Startup Challenge to inicjatywa SAP, której celem jest wsparcie polskich startupów w międzynarodowym rozwoju. Tegoroczna edycja skierowana była do młodych innowatorów, których projekty wykorzystują narzędzia analizy w czasie rzeczywistym, mechanizmów predykcyjnych oraz Big Data.

WPAUG#5

Lokal przy ul. Andersa 29 oraz ul. Jazdów 3/12
jest wykorzystywany na cele kulturalne
przez Projekt: Polska dzięki pomocy Miasta Stołecznego Warszawy – Dzielnicy Śródmieście.

Warszawa Śródmieście

Materiały ze strony są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa 4.0
(o ile nie jest to stwierdzone inaczej). Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Projekt: Polska.
Creative Commons License

Projekt: Polska
☀ szota.biz