Wieczór Komedii Improwizowanej Dżem Polski /Angielski

sobota
2.04.2016 19:00

Gramy bez scenariusza, a sceny tworzymy na podstawie życzeń widzów. Prosimy ich o sugestie miejsc, postaci, wydarzeń i zabieramy ich w podróż do niecodziennej rzeczywistości. Improwizowany spektakl istnieje tu i teraz. Sytuacje, sceny i postaci, które się w nim znajdują nie są wcześniej planowane i nie są nigdy odgrywane ponownie.

Zapraszamy na improwizowany wieczór w jezyku angielskim albo jezyku polskim, podczas którego będziecie mogli obejrzeć nasze zmagania rownież jest możliwość dołączenia do nas

Teatr improwizowany pozwala na aktywny kontakt z publicznością, który jest często nieobecny w teatrze z udziałem scenariusza. Często grupy impro proszą publiczność o sugestię, która posłuży jako źródło inspiracji. Jest to sposób na zaangażowanie publiczności oraz dowód, że przedstawienie nie jest reżyserowane.

Aby zaimprowizowana scena się udała, uczestniczący w niej aktorzy muszą wspólnie określić parametry akcji i sceny. Wraz z każdym wypowiedzianym słowem, lub akcją na scenie aktor składa propozycję, tzn. że określa pewien element rzeczywistości sceny. Może to być nadanie postaci imienia, ustalenie związku (łączącego postacie), miejsca, czy fizycznego otoczenia. Te czynności są znane jako endowment. Inni aktorzy są odpowiedzialni za przyjęcie propozycji, które składają ich koledzy. Nieprzyjęcie propozycji jest znane jako blokowanie, które zwykle powoduje zatrzymanie rozwoju sceny. pomysły mogą być zainspirowane programem „Whose Line Is It Anyway?”
Sceny, które będziemy budować, zaistnieją tylko jeden raz – w momencie, kiedy je odegramy i nigdy więcej się nie powtórzą, zaś jedyną barierą w ich tworzeniu będzie nasza wyobraźnia!
Jeśli będziecie mieć ochotę, możecie spróbować postawić swój pierwszy krok w zwariowanym świecie Impro i samemu wkroczyć na scenę.Zaimprowizujemy spektakl do tego co nam podpowiecie. Absolutnie wszystko, co się wydarzy na scenie będzie tworzone na żywo bez scenariuszy i wcześniejszych przygotowań scenerii. Dobra zabawa gwarnatowana. Sprawdź się, Improwizuj!

Tym razem improwizatorzy i debiutujący śmiałkowie będą zmagali się z krótkimi formami improwizacji.

WSTĘP WOLNY!

DATA: 02.04.2016 (sobota)
MIEJSCE: Klubokawiarnia Państwomiasto, ul. Generała Andersa 29
START:19:00
WSTĘP WOLNY

Jesteśmy młodą grupą improwizatorów, która badzo polubiła tą fomę teartru, Akceptowanie co zagra partner sceniczny barzdzo nam sie podoba i wywołuje w nas fun.

Scena jest na poziomie +1
(schodkami w górę)…
Wydarzenie jest darmowe!
CZEKAMY NA WAS!

Nie ma obowiązku występowania, to ma być zabawa

Wieczór Komedii Improwizowanej Dżem Polski /Angielski

Lokal przy ul. Andersa 29 oraz ul. Jazdów 3/12
jest wykorzystywany na cele kulturalne
przez Projekt: Polska dzięki pomocy Miasta Stołecznego Warszawy – Dzielnicy Śródmieście.

Warszawa Śródmieście

Materiały ze strony są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa 4.0
(o ile nie jest to stwierdzone inaczej). Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Projekt: Polska.
Creative Commons License

Projekt: Polska
☀ szota.biz