Warsztat: Wypalenie zmieniam w spełnienie

poniedziałek
26.02.2018 18:00 - 21:00

 

Jeśli doświadczasz wypalenia życiowego i zawodowego, nie wiesz co dalej, czujesz frustrację i tracisz nadzieję na lepsze jutro, a Twoje życie nie daje Ci radości, satysfakcji i spełnienia, warsztat WYPALENIE ZMIENIAM W SPEŁNIENIE jest przeznaczony właśnie dla Ciebie.

W kameralnym gronie spotkasz się ze swoim pragnieniem – życiem utkanym z pasji i marzeń. Zajrzysz w głąb siebie w poszukiwaniu swoich mocnych stron i kompetencji. Wzmocnisz poczucie własnej wartości. Uwierzysz w moc swoich możliwości. Odkryjesz, jak wielki drzemie w Tobie potencjał. Przestaniesz odkładać siebie na później.

Podczas warsztatu WYPALENIE ZMIENIAM W SPEŁNIENIE wykorzystywane są różnorodne techniki trenerskie: praca w parach, burza mózgów, praca indywidualna, ćwiczenia relaksacyjne i oddechowe, wizualizacja.

 

Prowadząca:

AGNIESZKA OSTROWSKA – wspiera w odnajdywaniu i wytyczaniu drogi życiowej opartej na sensie i spełnieniu. Czerpie z mądrości modelu transpersonalnego, technik uważności i medytacji. Pomaga budować życie na głębokich wartościach, sensie istnienia i poczuciu pełni.

W Fundacji HINC SAPIENTIA działa na rzecz szerzenia wiedzy o modelu transpersonalnym, inteligencji emocjonalnej i duchowej. Prowadzi autorskie projekty: DROGA KOBIET i RODZINNA SZKOŁA MEDYTACJI. Gra na gongach i misach terapeutycznych. www.agnieszkaostrowska.info

 

WSTĘP WOLNY

 

Informacje i zgłoszenia:

AGNIESZKA OSTROWSKA

e-mail: agnieszka@fundacjahs.org

tel. 507 145 119

Warsztat: Wypalenie zmieniam w spełnienie

Lokal przy ul. Andersa 29 oraz ul. Jazdów 3/12
jest wykorzystywany na cele kulturalne
przez Projekt: Polska dzięki pomocy Miasta Stołecznego Warszawy – Dzielnicy Śródmieście.

Warszawa Śródmieście

Materiały ze strony są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa 4.0
(o ile nie jest to stwierdzone inaczej). Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Projekt: Polska.
Creative Commons License

Projekt: Polska
☀ szota.biz