Warszawa bez korków jest możliwa

czwartek
12.10.2017 19:00

Czy zbiorowy transport w Warszawie może stać się bardziej przyjazny dla ludzi i środowiska? Co zrobić, żeby naprawdę stanowił alternatywę dla indywidualnego ruchu samochodowego?

Jak ułatwić dojazd do centrum mieszkańcom i mieszkankom z najbardziej oddalonych dzielnic? Gdzie w pierwszej kolejności powinny zostać wybudowane linie tramwajowe? Czy druga linia metra ma szanse rozwiązać część tych problemów? Czy ceny warszawskich biletów na komunikację zbiorową można zmieniać? Czy coraz bardziej dotkliwy problem zanieczyszczonego powietrza, dotykający wszystkich, spowoduje ograniczenie ruchu samochodowego?

Zapraszamy na debatę – podczas której wspólnie będziemy szukać odpowiedzi na te i inne pytania – już w najbliższy czwartek 12 października w PaństwoMiasto, ul.Andersa 29, o godzinie 19.00.

Korneliusz Marchewka z Partii Razem, Dagmara Misztela z Partii Zieloni oraz Tomasz Puła ze stowarzyszenia Inicjatywa Polska wspólnie zastanowią się nad codziennymi problemami warszawskiej komunikacji. Debatę poprowadzi Roman Kurkiewicz.

Warszawa bez korków jest możliwa

Lokal przy ul. Andersa 29 oraz ul. Jazdów 3/12
jest wykorzystywany na cele kulturalne
przez Projekt: Polska dzięki pomocy Miasta Stołecznego Warszawy – Dzielnicy Śródmieście.

Warszawa Śródmieście

Materiały ze strony są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa 4.0
(o ile nie jest to stwierdzone inaczej). Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Projekt: Polska.
Creative Commons License

Projekt: Polska
☀ szota.biz