POLIŻ Stand-up

środa
12.03.2014 20:00

Wieczór POLIŻ Stand-up: Kałamaga&Korólczyk&Wojciech.

MARIUSZ KAŁAMAGA – nikt dzisiaj nie ma innego skojarzenia człowieka o długich, czarnych włosach, w żółtym sweterku i grubych wełnianych kapciach jak z osobą Mariusza. Jest jak kabaret, który współtworzy czyli Łowcy.B. Szalony i nieobliczalny mistrz improwizacji oraz budowania absurdalnych sytuacji. W cudowny i właściwy dla siebie sposób budzi w ludziach sympatię oraz wyzwala w nich to, co skrywają pod maską powagi. Tym razem pojawi się ze swoim programem stand-up’owym.

ROBERT KORÓLCZYK – lider Kabaretu Młodych Panów. Rozbawiał miliony Polaków wcielając się w postać „górala” oraz „górnika Andrzeja”. Po solowych sukcesach one man show Robert postawił również na stand-up,jego program jest szczery, dowcipny i błyskotliwy. Nie boi się poruszyć żadnego tematu i w sposób niezwykle zabawny i inteligentny opisuje rzeczywistość. .

MARCIN ZBIGNIEW WOJCIECH – wyjątkowa osobowość sceniczna, pełna charyzmy oraz entuzjazmu. Na scenie czuje się jak ryba w wodzie a jego umiejętności do nawiązania szybkiego kontaktu z publicznością powodują, że cieszy się dużą sympatią wśród widzów. Występował w
COMEDY CENTRAL oraz programie Dzięki Bogu już weekend. Jest członkiem grupy improwizacji kabaretowej AD HOC z Krakowa oraz Kabaretu 44-200 z Rybnika.

Strona internetowa: www.marcinwojciech.pl
Kontakt: Marcin Wojciech Tel.669882462

BILETY:
przedsprzedaż – 25 zł (tylko internetowo – tutaj),
przed spektaklem – 30 zł (płatne gotówką).

Wydarzenie na fb – tutaj.

POLIŻ Stand-up

Lokal przy ul. Andersa 29 oraz ul. Jazdów 3/12
jest wykorzystywany na cele kulturalne
przez Projekt: Polska dzięki pomocy Miasta Stołecznego Warszawy – Dzielnicy Śródmieście.

Warszawa Śródmieście

Materiały ze strony są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa 4.0
(o ile nie jest to stwierdzone inaczej). Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Projekt: Polska.
Creative Commons License

Projekt: Polska
☀ szota.biz