Nowe media, czyli make PR great again!

wtorek
22.11.2016 19:00

Amerykański prezydent elekt Donald Trump podczas ostaniej kampanii wyborczej zgromadził łącznie 28 milionów followersów. Określił on media społecznościowe mianem „wspaniałego kanału komunikacji”.

Jak wykorzystać rozkwit nowych mediów i skutecznie dotrzeć ze swoim przekazem do odbiorcy za pośrednictwem Instagrama, Snapchata lub Tindera? Czy nowe kanały komunikacji są w stanie pogodzić marketera, pijarowca i konsumenta?

Na te i inne pytania opowiedzą nasi goście Aleksander Foks i Kamil Bolek.

ALEKSANDER FOKS – z wykształcenia medioznawca (absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego), a z zawodu PR-owiec. W przeszłości pracował zarówno po stronie prasy, jak i klienta korporacyjnego. Współpracował także z organizacjami pozarządowymi i samorządowymi. Dziś odpowiada za wdrażanie nowych mediów do całościowych strategii komunikacji. W obszarze jego zainteresowań leży również e-commerce. Prywatnie lubi treningi siłowe, dobrą literaturę, białe koszule i zespół One Republic. Uwielbia Instagrama i kuchnię włoską.

KAMIL BOLEK – PR&Brand Manager w LifeTube oraz Head of Communication w indaHash. Zajmuje się komunikacją firmy z wieloma grupami: digital influencerami i ich wielomilionową publicznością, markami oraz agencjami reklamowymi i domami mediowymi. Odpowiada za markę „indaHash” na rynkach w Polsce, Niemczech i Wielkiej Brytanii. Na co dzień obserwuje szaloną dynamikę zmian w konsumpcji mediów i stale rosnące znaczenie wideo oraz digital influencerów – zarówno w świecie online, jak i offline.

WSTĘP WOLNY

PRywatki – cykl otwartych spotkań dotyczących różnych dziedzin komunikacji — PR, marketing, reklama, lobbing itd. Poza inspirującymi prelegentami, ważnym elementem wyróżniającym PRywatki jest atmosfera idealna do rozmów kuluarowych, wymiany doświadczeń i zdobywania nowych kontaktów.

Organizator: SKNPE „Moderator”
https://www.facebook.com/skn.moderator?fref=ts

Nowe media, czyli make PR great again!

Lokal przy ul. Andersa 29 oraz ul. Jazdów 3/12
jest wykorzystywany na cele kulturalne
przez Projekt: Polska dzięki pomocy Miasta Stołecznego Warszawy – Dzielnicy Śródmieście.

Warszawa Śródmieście

Materiały ze strony są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa 4.0
(o ile nie jest to stwierdzone inaczej). Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Projekt: Polska.
Creative Commons License

Projekt: Polska
☀ szota.biz