NetWtorek: Warsztat

wtorek
12.05.2015 17:00

Zróbmy apkę, jak to łatwo powiedzieć! Jak pracować z firmami IT? NetWtorek: Warsztat

Już 12 maja o 17:00 NetWtorek:warsztat. Przez 2,5 godzinny będziemy uczyć się tego, jak rozmawiać i pracować z firmami IT. Do udziału (konieczna jest uprzednia rejestracja!) zapraszamy społeczników, społeczniczki i organizacje pozarządowe!

Coraz więcej organizacji pozarządzowych buduje własne inicjatywy lokalne wokół współczesnych technologii internetowych. Trzeci sektor coraz więcej i częściej współpracuje z firmami IT. Niestety, brak jasno sprecyzowanych celów, które dana inicjatywa ma osiągnąć oraz problemy komunikacyjne na linii NGO-IT często stają się przyczynami przepłaconych i niedopracowanych projektów, które mijają się ze swoimi założeniami. Podczas warsztatów rozmawiać będziemy o technikach pozwalających precyzyjnie komunikować strategię projektu i wymagania funkcjonalne firmom IT zaangażowanym w jego realizację. Spotkanie poprowadzi Krzysztof Trzewiczek – konsultant, product designer, który od blisko 10 lat współpracuje z medialabami, organizacjami pozarządowymi, instytucjami publicznymi oraz startupami z Polski, Europy i Stanów Zjednoczonych.

Spotkanie przyjmie formę warsztatu i w związku z tym prosimy chętnych i chętne do udziału o rejestrację – wyślijcie e-maila na ekipa@netwtorek.pl.

Ponieważ NetWtorek potrwa około 2,5 godziny zaczynamy wcześniej, o 17:00.

Do zobaczenia w Państwiemieście przy Andersa 29 w Warszawie!

Nie trzeba brać ze sobą laptopów.

NetWtorek: Warsztat

Lokal przy ul. Andersa 29 oraz ul. Jazdów 3/12
jest wykorzystywany na cele kulturalne
przez Projekt: Polska dzięki pomocy Miasta Stołecznego Warszawy – Dzielnicy Śródmieście.

Warszawa Śródmieście

Materiały ze strony są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa 4.0
(o ile nie jest to stwierdzone inaczej). Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Projekt: Polska.
Creative Commons License

Projekt: Polska
☀ szota.biz