NAUKA PRZEZ DOŚWIADCZENIE – ŚWIADOME RODZICIELSTWO

poniedziałek
27.03.2017 13:00-17:00

Fundacja po DRUGIE posiadająca kilkuletnie doświadczenie w realizacji programów edukacyjnych dla młodzieży z zakresu budowania kompetencji rodzicielskich i świadomego rodzicielstwa organizuje spotkanie pt. NAUKA PRZEZ DOŚWIADCZENIE – ŚWIADOME RODZICIELSTWO.

 

Na spotkaniu organizacja przestawi swoje metody pracy z młodzieżą i podzieli się spostrzeżeniami dotyczącymi realizacji projektu „Gdy zostanę MAMĄ/TATĄ…”, który na przestrzeni ostatnich kilku lat objął blisko 1000 dziewcząt i chłopców z całej Polski.

 

W projekcie wykorzystywane są nowoczesne narzędzia edukacyjne – specjalne lalki imitujące niemowlęta, fantomy umożliwiające zapoznanie się z syndromem FAS, konsekwencjami zażywania narkotyków w czasie ciąży czy potrząsania dzieckiem. Zaprezentujemy specjalne makiety rozwoju płodu i kamizelkę ciążową, która umożliwia zarówno dziewczętom jak i chłopcom poczuć się jak w zaawansowanej ciąży.

 

W spotkaniu weźmie również udział specjalny gość Casey Kooiman, reprezentująca REALITYWORKS – amerykańskiego twórcę wyżej opisanych narzędzi. Realityworks poza produkcją sprzętu, który pozwala młodzieży doświadczać realnych przeżyć, jest również autorem licznych programów edukacyjnych dotyczących pozytywnego rodzicielstwa.

 

Casey Kooiman opowie o amerykańskich doświadczeniach i zaprezentuje dobre praktyki w zakresie edukacji społecznej młodzieży.

 

27 marca 2017 godz. 13:00

Państwomiasto

Ul. Andersa 29, Warszawa

 

Uprzejmie prosimy o przesyłanie zgłoszeń o udziale w spotkaniu drogą mailową: fundacja@podrugie.pl

NAUKA PRZEZ DOŚWIADCZENIE – ŚWIADOME RODZICIELSTWO

Lokal przy ul. Andersa 29 oraz ul. Jazdów 3/12
jest wykorzystywany na cele kulturalne
przez Projekt: Polska dzięki pomocy Miasta Stołecznego Warszawy – Dzielnicy Śródmieście.

Warszawa Śródmieście

Materiały ze strony są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa 4.0
(o ile nie jest to stwierdzone inaczej). Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Projekt: Polska.
Creative Commons License

Projekt: Polska
☀ szota.biz