Naucz się negocjować

czwartek
23.05.2013 10:00-16:00

Wszystkich, którzy już zgłosili się do projektu Creative Poland oraz tych, którzy chcieliby dołączyć – zapraszamy do udziału w jednodniowych i niepowtarzalnych „Targach Biżuterii Przeróżnej”. Targi są symulacją negocjacji handlowych, podczas której gracze wcielą się w kupców i rzemieślników próbując dobić dobrego targu.  Dzięki grze uczestnicy dowiedzą się jak realizować swoją strategię handlową, negocjować w sytuacji dużej konkurencji oraz w jaki sposób wykorzystać różnorodne narzędzia negocjacyjne. Celem symulacji jest satysfakcjonujący wynik finansowy oraz nawiązanie nowych kontaktów biznesowych.

Gra edukacyjna jest jednym z działań inicjowanych w ramach Creative Poland – projektu skierowanego do sektora kreatywnego w Polsce.  Uczestnicy projektu mogą skorzystać z bezpłatnych usług szkoleniowych, doradczych i coachingowych oraz  z szerokiej promocji swojej działalności w kraju i za granicą. Działania promocyjne zakładają m.in. udział w targach i imprezach branżowych w kraju i zagranicą oraz publikacje na temat wybranych twórców w prasie i na portalach branżowych. Ponadto, przygotowywany jest Katalog polskiego przemysłu kreatywnego, w którym uczestnicy Creative Poland mogą zamieścić informacje o swoich działaniach. Partnerem projektu może być każda osoba, firma oraz instytucja wspierająca ludzi, którzy w swojej pracy wyznaczają trendy i tworzą nową jakość.

Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie udziału w Grze na adres: zenka.b@creativepoland.eu bądź tel. 22 297 01 45, udział tylko po otrzymaniu potwierdzenia. Liczba miejsc ograniczona!

 

                                                        

 

Naucz się negocjować

Lokal przy ul. Andersa 29 oraz ul. Jazdów 3/12
jest wykorzystywany na cele kulturalne
przez Projekt: Polska dzięki pomocy Miasta Stołecznego Warszawy – Dzielnicy Śródmieście.

Warszawa Śródmieście

Materiały ze strony są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa 4.0
(o ile nie jest to stwierdzone inaczej). Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Projekt: Polska.
Creative Commons License

Projekt: Polska
☀ szota.biz