Manufaktura karmników czyli prosty proces produkcyjny

sobota
7.12.2013 12:00

Akademia Umiejętności Projektowych to wyjątkowy, weekendowy program edukacyjny dla dzieci w wieku 5-12 lat o sztuce użytkowej. Prowadzimy kameralne warsztaty podczas których dzieci realizują swoje własne projekty z zakresu architektury, wzornictwa, grafiki i mody pod okiem prawdziwych ekspertów.

7 grudzień 2013 (sobota) – Manufaktura karmników czyli prosty proces produkcyjny.

12.00 – grupa 5-8 lat
14.00 – grupa 9-12 lat

Na zajęcia Akademii Umiejętności Projektowych zapraszamy w wybrane weekendy do sali na pierwszym piętrze w kawiarni Państwomiasto, która znajduje się przy ul. Andersa 29 w Warszawie.

Chcemy, aby program warsztatów był możliwie najbardziej dopasowany do umiejętności i rozwoju uczestników, dlatego warsztaty zostały podzielone na grupy wiekowe o max. ilości uczestników 12 osób. Czas trwania warsztatów to około 1.5h.

WIĘCEJ INFORMACJI I ZAPISY:
www.aup.edu.pl
www.facebook.com/akademia.umiejetnosci.projektowych

Manufaktura karmników czyli prosty proces produkcyjny

Zajęcia o wzornictwie prowadzić będą SMAGA Projektanci czyli Monika i Krzysztof Smaga, dla których projektowanie to  pasja i styl życia. Ich filozofia pracy to kwintesencja dobrego projektowania – tworzą projekty rzetelne, z wielką dbałością o detale, jakość wykonania i przyjemność użytkowania. Zawsze starają się podkreślać naturalne właściwości oraz walory materiałów tak, aby ich użycie było uzasadnione pod każdym względem. Jednocześnie ważne jest dla nich aby projekty były odpowiedzialne ekologicznie, dlatego rozważają każdy etap życia produktu, od powstania, poprzez użytkowanie, do starzenia się i wyrzucenia.
smagaprojektanci.pl

Lokal przy ul. Andersa 29 oraz ul. Jazdów 3/12
jest wykorzystywany na cele kulturalne
przez Projekt: Polska dzięki pomocy Miasta Stołecznego Warszawy – Dzielnicy Śródmieście.

Warszawa Śródmieście

Materiały ze strony są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa 4.0
(o ile nie jest to stwierdzone inaczej). Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Projekt: Polska.
Creative Commons License

Projekt: Polska
☀ szota.biz