Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Psychologa Dziecięcego organizowane przez Koło Naukowe Wspierania Osób z Autyzmem „Adiutare” Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego we współpracy ze Stowarzyszeniem Innowacji Społecznych „Ukryty Potencjał”.

Cykl spotkań powstał z myślą o wymianie doświadczeń i myśli zarówno ekspertów, praktyków, jak i wszelkich osób zainteresowanych problematyką psychologii dziecka. Stanowią one przestrzeń do dzielenia się własnymi spostrzeżeniami dotyczącymi tej dziedziny, interdyscyplinarnej dyskusji oraz poznawania osób o zbliżonych zainteresowaniach.

Spotkanie rozpocznie dr Grażyna Kmita (psycholog), która opowie o dzieciach urodzonych przedwcześnie i ich rodzinach w świetle najnowszych wyników badań. Gośćmi będą również prof. Maria Katarzyna Borszewska-Kornacka (pediatra, neonatolog) i mgr Eliza Kiepura (psycholog), które wezmą udział w panelu dyskusyjnym i rozszerzą naszą wiedzę o wcześniakach. Po panelu dyskusyjnym będziemy kontynuować rozmowy w mniej formalnym tonie, przy kawie i herbacie.

Zapraszamy serdecznie!

Klub Psychologa Dziecięcego

Prosimy o zgłoszenia przez formularz zamieszczony na stronie.

Więcej informacji na naszym Facebooku.

Kontakt: klub@ukrytypotencjal.org

Lokal przy ul. Andersa 29 oraz ul. Jazdów 3/12
jest wykorzystywany na cele kulturalne
przez Projekt: Polska dzięki pomocy Miasta Stołecznego Warszawy – Dzielnicy Śródmieście.

Warszawa Śródmieście

Materiały ze strony są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa 4.0
(o ile nie jest to stwierdzone inaczej). Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Projekt: Polska.
Creative Commons License

Projekt: Polska
☀ szota.biz