Kino plenerowe na jazdowie „Połączenia CTRLowane” – „Witaj w Klubie”

piątek
22.06.2018 21:00 - 24:00

Miejsce: Jazdów 3/12

Więcej informacji pod linkiem: Kino plenerowe „Połączenia CTRLowane” – „Witaj w Klubie”

Chcesz obejrzeć dobry film, miło spędzić piątkowy wieczór w plenerze, a przy okazji dowiedzieć czegoś więcej o profilaktyce HIV/AIDS, infekcjach przenoszonych drogą płciową i bezpieczniejszym seksie?

Stowarzyszenie Program Stacja wraz ze Społeczny Komitet ds. AIDS (SKA) zapraszają na plenerowy pokaz filmowy połączony z dyskusją z ekspertem.

Na dużym ekranie można będzie zobaczyć “Witaj w klubie” (ang. Dallas Buyers Club), za występ w którym Matthew McConaughey i Jared Leto otrzymali Oscary. Film oprócz tego, że jest pełną humoru, inspirowaną prawdziwymi wydarzeniami historią człowieka, który pod wpływem choroby zmienia się w społecznika, porusza wciąż aktualne kwestie związane z epidemią HIV/AIDS.

Po pokazie rozmowa z ekspertem o bezpieczniejszym seksie – czyli przed czym warto się zabezpieczać i jak to robić skutecznie.

Pokaz filmowy odbędzie się 22.06 (piątek) o godzinie 21:00 w ogrodzie Domku Fińskiego „PM na Trawie” na Osiedlu Jazdów, ul. Jazdów 3/12.

Zapraszamy chwilę wcześniej, aby móc skorzystać ze stoiska z bezpłatnymi materiałami profilaktyczno-edukacyjnymi oraz spokojnie zająć miejsce na kocu lub leżaku.

Wstęp bezpłatny!

Serdecznie zapraszamy!

Pokaz filmowy odbędzie się w ramach projektu “Połączenia CTRLowane”, realizowanego przez Stowarzyszenie Program Stacja i Społeczny Komitet ds. AIDS (SKA), współfinansowanego przez m.st. Warszawa.

“Połączenia CTRLowane” to program edukacyjno-informacyjny dotyczący profilaktyki zakażeń HIV, którego celem jest przekazywanie wiedzy na temat zdrowia seksualnego, w szczególności zakażeń HIV/AIDS oraz innych chorób i infekcji przenoszonych drogą płciową. W ramach tej inicjatywy odbywają się również warsztaty czy dyżury w akademikach. Edukatorzy wychodzą również “w teren”. Można ich spotkać na różnego typu wydarzeniach skierowanych do warszawskiej społeczności studenckiej, a także w klubach zlokalizowanych na Bulwarach nad Wisłą.
Więcej informacji o projekcie: http://polaczenia.org.pl/

Wydarzenie odbędzie się w PM na Trawie, miejscu działań społecznych i aktywności lokalnych, wydarzeń kulturalnych wspieranych przez państwomiasto. Domek jest utrzymywany przez fundację Projekt: Polska w celu organizacji wydarzeń społecznych, otwartych. Przy tej okazji będziecie mogli poznać miejsce przeróżnych działań oraz koordynatora wydarzeń w domku.

Kino plenerowe na jazdowie „Połączenia CTRLowane” – „Witaj w Klubie”

Lokal przy ul. Andersa 29 oraz ul. Jazdów 3/12
jest wykorzystywany na cele kulturalne
przez Projekt: Polska dzięki pomocy Miasta Stołecznego Warszawy – Dzielnicy Śródmieście.

Warszawa Śródmieście

Materiały ze strony są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa 4.0
(o ile nie jest to stwierdzone inaczej). Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Projekt: Polska.
Creative Commons License

Projekt: Polska
☀ szota.biz