Geek Girls Carrots Warszawa #51

środa
31.08.2016 18:00

Pożegnanie lata z Geek Girls Carrots na 51 spotkaniu w Warszawie!

Wypoczęci i pełni energii po wakacjach? :) Koniecznie wpadnijcie 31 sierpnia o godz. 18.00 na 51. spotkanie Karotek w PAŃSTWOMIASTO, przy ul. Andersa 29. Czeka Was duża dawka inspiracji na nadchodzące jesienne miesiące.

Agenda spotkania:
18:00 – 18:30 Rejestracja
18:30 – 18:45 Networking
18:50 – 19:20 Tak pięknie się różnimy – dlaczego uważam, że analityk biznesowy to idealna rola dla kobiety w świecie IT, Agnieszka Balcerzak
19:20 – 19:50 Marketplace – przyszłość biznesu w internecie, Dominika Koczot
19:50 – Get more social – poznajmy się przy piwie :)

BIO PRELEGENTEK:

Agnieszka Balcerzak – IIBA Certified Business Analyst
Pasjonatka optymalizacji, organizacji i prostoty. Nonkonformistka. Ambasadorka ciągłego rozwoju zawodowego i osobistego. Absolwentka Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej oraz Zarządzania i Marketingu Szkoły Głównej Handlowej.

Podczas swojej kariery zawodowej pracowała w rolach analityka biznesowego, projektanta rozwiązań IT i kierownika projektów stawiając jako priorytet wysoką jakość dostarczanych rozwiązań, świadomość działania i wychodzenie na przeciw oczekiwaniom klientów. W roku 2014 po ukończeniu cyklu szkoleń oraz udokumentowaniu dotychczasowego doświadczenia uzyskała ceryfikat International Institute of Business Analysis (Certification of Competency in Business Analysis). Od 2015 roku niezależny konsultant. Prywatnie mama czteroletniej Ani, miłośniczka tańca, muzyki i architektury wnętrz.

Obecnie skoncentrowana na zagadnieniach związanych z Customer Experience i Business Process Management. W poszukiwaniu wiedzy wyruszyła w podróż za ocean atlantycki stawiając sobie za cel sprowadzenie zdobytej wiedzy do Polski. Obecnie przygotowuje się do uzyskania certyfikatu wydawanego przez BPM Institute.

Dominika Koczot – Business Manager
Dominika Koczot, od 14 lat specjalizuje się w tworzeniu wizerunku osób, firm, polityków. Studiowała budowanie marki w Bolonii i Londynie, pracowała w Polsce i zagranicą.

Czując potrzebę stworzenia etycznej alternatywy dla rynku fast fashion i dotarcia do większej liczby osób – w 2010 roku założyła firmę Manifattura Donna, a następnie – STLSH.
Pracowała z wieloma indywidualnymi klientkami biznesowymi, z topowych organizacji biznesowych w Polsce i Londynie (JP Morgan, Rothschild, Pekao SA, Reuters).
Ambasadorka, uczestniczka i mówczyni na międzynarodowych konferencjach i eventach – przemowy dotyczące znaczenia wizerunku w biznesie – m.in. Konferencji organizowanej przez UE w Zagrzebiu, organizowanym przez bHive w Londynie, Ognisko Polskie w Londynie, Sky Club w Warszawie.

Dominika poszukuje obecnie partnerki biznesowej do projektu STLSH. Projekt to Marketplace, który umożliwia blogerom oraz markom etycznym promowanie swojego biznesu i zarabianie na nim. Klienci z kolei mają dostęp do najlepszych inspiracji i produktów na rynku.

Geek Girls Carrots Warszawa #51

Lokal przy ul. Andersa 29 oraz ul. Jazdów 3/12
jest wykorzystywany na cele kulturalne
przez Projekt: Polska dzięki pomocy Miasta Stołecznego Warszawy – Dzielnicy Śródmieście.

Warszawa Śródmieście

Materiały ze strony są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa 4.0
(o ile nie jest to stwierdzone inaczej). Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Projekt: Polska.
Creative Commons License

Projekt: Polska
☀ szota.biz