Filozoficzny Trening Personalny. Towarzyskie rozmowy na poziomie

sobota
19.11.2016 19:00

Filozoficzny Trening Personalny. Towarzyskie rozmowy na poziomie
Życie bez błędów? Prawda i tylko prawda? Intersubiektywnie sprawdzalne sukcesy? Tak! Szybko i skutecznie – efekt gwarantowany. Nie wierzysz? Skorzystaj z konsultacji, aby zrealizować swoje plany. Przyjdź i podyskutuj z najtęższymi umysłami świata wyrwanymi z pętających kontekstów historii. Do Waszej dyspozycji będzie: Kant, Sokrates, Fichte, Hilary Putnam, Hanna Arendt, Hegel, Kartezjusz czy Platon!
To co jest uznawane za błędne w dużej mierze zależy od obowiązującej koncepcji prawdy. Przyjdź, rozmawiaj o prawdzie i wypij za błędy. Zapraszamy na ucztę!

O dobrą jakość dyskusji zadba Stowarzyszenie Aqueduct, od ponad dwóch lat zajmujące się przywróceniem umiłowania mądrości do przestrzeni publicznej oraz edukacją filozoficzna.

Spotkanie odbywa się w ramach Festiwal Myśli Abstrakcyjnej.
www.fma.waw.pl
Zanurz się w myśleniu i dociekaniach. Pomędrkuj i pogłówkuj, a nawet zabłądź! Zachwyć się złożonością świata. Pytaj, szukaj, stale odkrywaj. Pozostaw przyziemne sprawy, oderwij się od realności. Mikrowyprawy można rozszerzyć do kosmosu, a proste życie czasami warto skomplikować. Dbamy o ciała, zadbajmy o nasze umysły! Nauka i wiedza nie są cięższe niż hantle w siłowni. Poćwiczmy z abstrakcyjnymi pojęciami – ogólnymi, szerokimi, ale wspólnymi dla wszystkich. Poćwiczmy z pojęciami, które budują nasz świat. Zapraszamy na Festiwal Myśli Abstrakcyjnej.
Poszukiwanie i komunikowanie się są kluczowe w poznaniu świata, dlatego festiwal składa się z dwóch części: Błędu oraz Obcych Języków.

Filozoficzny Trening Personalny. Towarzyskie rozmowy na poziomie

Lokal przy ul. Andersa 29 oraz ul. Jazdów 3/12
jest wykorzystywany na cele kulturalne
przez Projekt: Polska dzięki pomocy Miasta Stołecznego Warszawy – Dzielnicy Śródmieście.

Warszawa Śródmieście

Materiały ze strony są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa 4.0
(o ile nie jest to stwierdzone inaczej). Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Projekt: Polska.
Creative Commons License

Projekt: Polska
☀ szota.biz