Filozofia po godzinach

wtorek
28.03.2017 19:00

FILOZOFIA PO GODZINACH
FILOZOFIA? TAK! Czym jest wolność, szczęście, prawda, władza, sprawiedliwość, miłość, własność? Po co i dlaczego? Jeżeli nie wiesz, lecz choć raz Cię to zastanawiało, to znalazłeś się w doborowym gronie filozofów. Porozmawiaj o swojej wiedzy a może niewiedzy z tymi, którzy rozmyślali o tym przez wieki. Zdobądź się na fascynującą podróż po świecie idei, które chociaż są stare jak nasza kultura, to przecież wciąż człowiekowi bardzo bliskie.
Zanurz się w konwencji filozoficznego cocktail party. Spotkaj takie osobowości jak Platon, Kant czy Nietsche. Filozofowie pozwolą Ci odkryć, co myślisz o świecie, wskażą Ci drogi rozumowania, wyostrzą Twoją uwagę na problemy i ich rozwiązania.

Przyjdź i skonfrontuj swoje poglądy z opiniami myślicieli. Sprawdź się, ćwicz swoje umiejętności argumentacyjne, a może po prostu podziel się swoimi spostrzeżeniami w miłym towarzystwie.

O CZYM? O szczęściu!
KIEDY? 28 marca (wtorek) godzina 19.00-21.00
GDZIE? PAŃSTWOMIASTO, Andersa 29, 00-001 Warszawa

Filozofia po godzinach- cykl spotkań, na których w miłej atmosferze muzyki i lampki wina można porozmawiać z filozofami z różnych epok. Każde spotkanie ma temat przewodni. Wydarzenie organizuje Stowarzyszenie Aqueduct przy współpracy z Państwomiasto.

Filozofia po godzinach

Lokal przy ul. Andersa 29 oraz ul. Jazdów 3/12
jest wykorzystywany na cele kulturalne
przez Projekt: Polska dzięki pomocy Miasta Stołecznego Warszawy – Dzielnicy Śródmieście.

Warszawa Śródmieście

Materiały ze strony są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa 4.0
(o ile nie jest to stwierdzone inaczej). Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Projekt: Polska.
Creative Commons License

Projekt: Polska
☀ szota.biz