Error 404 – warsztaty muzyki eksperymentalnej.

sobota
26.11.2016 18:30

Error 404 – warsztaty muzyki eksperymentalnej.

Komputerowe procedury otaczają nas wszędzie, wpływają również bardzo mocno na współczesną estetykę muzyki eksperymentalnej. Ale każdy program musi najpierw zostać napisany, a jego procedura nie musi koniecznie realizować się na ekranie komputera. Zapraszamy więc na warsztaty komponowania oraz wykonywania muzyki eksperymentalnej, które połączą kody i procedury języków programowania komputerowego oraz partytur sterujących działaniem wykonawców. Skupimy się przede wszystkim na powiązaniu przypadku z przemieszczaniem dźwięku w przestrzeni. W muzyce eksperymentalnej błąd nie istnieje – są tylko mniej lub bardziej ciekawe rozwiązania.

O 20:30 zapraszamy na prezentację efektów warsztatów

Prowadzenie: Grupa ETC

[obowiązują zapisy] – zapisy zakończone. BRAK WOLNYCH MIEJSC!

Spotkanie odbywa się w ramach Festiwalu Myśli Abstrakcyjnej.
www.fma.waw.pl
Zanurz się w myśleniu i dociekaniach. Pomędrkuj i pogłówkuj, a nawet zabłądź! Zachwyć się złożonością świata. Pytaj, szukaj, stale odkrywaj. Pozostaw przyziemne sprawy, oderwij się od realności. Mikrowyprawy można rozszerzyć do kosmosu, a proste życie czasami warto skomplikować. Dbamy o ciała, zadbajmy o nasze umysły! Nauka i wiedza nie są cięższe niż hantle w siłowni. Poćwiczmy z abstrakcyjnymi pojęciami – ogólnymi, szerokimi, ale wspólnymi dla wszystkich. Poćwiczmy z pojęciami, które budują nasz świat. Zapraszamy na Festiwal Myśli Abstrakcyjnej.
Poszukiwanie i komunikowanie się są kluczowe w poznaniu świata, dlatego festiwal składa się z dwóch części: Błędu oraz Obcych Języków.

Error 404 – warsztaty muzyki eksperymentalnej.

Lokal przy ul. Andersa 29 oraz ul. Jazdów 3/12
jest wykorzystywany na cele kulturalne
przez Projekt: Polska dzięki pomocy Miasta Stołecznego Warszawy – Dzielnicy Śródmieście.

Warszawa Śródmieście

Materiały ze strony są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa 4.0
(o ile nie jest to stwierdzone inaczej). Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Projekt: Polska.
Creative Commons License

Projekt: Polska
☀ szota.biz