Dołącz do zespołu Równych Praw do Miłości!

niedziela
28.09.2014 17:00

Stowarzyszenie bez!miar zaprasza zainteresowane osoby na otwarte spotkanie poświęcone Festiwalowi Równe Prawa do Miłości, największej imprezie kulturalnej w Warszawie dedykowanej społeczności LGBTQ.

Jeżeli szukacie możliwości rozwoju swojego talentu, pragniecie działać na rzecz kultury queer oraz LGBTQ, myślicie nad unikatowymi praktykami studenckimi, chcecie poznać nowe osoby lub zwyczajnie ciekawi Was Festiwal Równe Prawa do Miłości, przyjdźcie na nasze spotkanie!

Stowarzyszenie na Rzecz Kultury Różnorodności bez!miar już od trzech lat służy w kontekście artystycznym, społecznym oraz aktywistycznym jako platforma rozwojowa dla młodych osób LGBTQ i ich przyjaciół. Naszym celem jest budowanie silnej, świadomej i odpowiedzialnej społeczności queer poprzez działania kulturalne. Organizujemy międzynarodowe wymiany młodzieżowe, oferujemy narzędzia do pracy, zapewniamy szkolenia, współtworzymy kulturę queer i dajemy nowe szanse.

Festiwal Równe Prawa do Miłości to niezapomniane wydarzenie, które rokrocznie odbywa się w okresie Walentynek w Warszawie. 10 dni imprez klubowych, koncertów, pokazów filmowych, spektakli teatralnych, wystaw artystycznych, pokazów mody, debat oraz wielu innych działań gwarantujących wspaniałe przeżycia w niewykluczającym gronie. W związku z rozpoczęciem prac nad kolejną edycją, poszukujemy osób, które zapragną stać się częścią festiwalu.

Gdzie?
Państwomiasto, ul. Gen. W. Andersa 29
Kiedy?
28.09.2014 | 17:00

W razie pytań, piszcie na adres kontakt@bezmiar.org.pl lub na naszym fanpage’u.

Każda osoba jest mile widziana!

Dołącz do zespołu Równych Praw do Miłości!

Lokal przy ul. Andersa 29 oraz ul. Jazdów 3/12
jest wykorzystywany na cele kulturalne
przez Projekt: Polska dzięki pomocy Miasta Stołecznego Warszawy – Dzielnicy Śródmieście.

Warszawa Śródmieście

Materiały ze strony są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa 4.0
(o ile nie jest to stwierdzone inaczej). Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Projekt: Polska.
Creative Commons License

Projekt: Polska
☀ szota.biz