ANIMACJA / ZATRZYMANIE

wtorek
18.06.2013 18:30 – 22:30

Nadchodzi lato. Wielu z nas wreszcie będzie mogło odpocząć. Nie wszyscy…

Dla animatorów i animatorek kultury to często okres najintensywniejszej pracy. Często narzekają na zbyt szybkie tempo, brakuje im chwili, żeby wrócić do pytania o sens działań, zastanowić się, w którą stronę zmierza projekt, czy nadal jest ważny dla ludzi. ZATRZYMANIA i nabrania dystansu to prawdziwy luksus i niespełnione marzenie.

Chcemy się ZATRZYMAĆ!
Dlatego spotkanie wokół nowego numeru Res Publiki „Zawód: animator” organizujemy właśnie pod hasłem: ZATRZYMANIE. Niech będzie okazją do spotkania, refleksji, rozmowy i odpoczynku.

Pokażemy dokument Nicolasa Bergera o nietypowej animatorce kultury z amerykańskiej pustyni, Piotra Stasika o cudach, jakie dzieją się na dawnej stacji kolejowej, Jana Mencwela o nietypowej historii domku herbacianego na warszawskim Bródnie i pewnym szalonym animatorze.

W programie zarezerwowaliśmy czas na jeszcze jeden film. Zdecydujcie, co warto pokazać. A może sami coś nakręciliście? Czekamy na Wasze propozycje do najbliższej soboty (film powinien być dostępny on-line) – mail: martyna.obarska@gmail.com

Dajcie się na chwilę zatrzymać!

Wydarzenie na Facebooku – tutaj.

ANIMACJA / ZATRZYMANIE

Lokal przy ul. Andersa 29 oraz ul. Jazdów 3/12
jest wykorzystywany na cele kulturalne
przez Projekt: Polska dzięki pomocy Miasta Stołecznego Warszawy – Dzielnicy Śródmieście.

Warszawa Śródmieście

Materiały ze strony są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa 4.0
(o ile nie jest to stwierdzone inaczej). Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Projekt: Polska.
Creative Commons License

Projekt: Polska
☀ szota.biz